lena_ua_mk: (Пчёлка)
[personal profile] lena_ua_mk
Оригинал взят у [livejournal.com profile] nazavzhdy в З офіційного сайту Президента України щез Розділ про Голодомор.
Originally posted by [livejournal.com profile] nazavzhdy at З офіційного сайту Президента України щез Розділ про Голодомор.
З офіційного сайту Президента України щез Розділ про Голодомор.
Прошу переконатись тут -
http://www.president.gov.ua/

Я все розумію, що зараз новій владі не до цього. Потрібно в найближчі дні зробити тисячі кадрових рішень в центрі й на місцях, налагодити нормальну діяльність держапарату, місцевих адміністрацій, страшенне навантаження на дипломатичному фронті, а головне - боротьба з окупацією України та з сепаратизмом. І ще багато чого.

Але у Турчинова і Пашинського, не дивлячись на перезавантаження останніх тижнів, - все-таки знайшовся час, щоб прибрати Розділ про Голодомор на сайті Президента. Мабуть, це на сьогоднішній день дуже важливе питання - прибрати Розділ про Голодомор - чекати ніяк не можна.

Пригадуючи, яку позицію займали Тучинов, Пашинський, Тимошенко в 2008-10 роках. Тоді Урядом Тимошенко не лише проводилась відверто прокремлівська і прогазпромівська політика, але й зневажливе ставлення до трагедії Голодомору (розділ про Голодомор на сайті Кабміну був відсутній, в проекті імпічменту Ющенка був присутній пункт про Меморіал Голодомору, а на спільній прес-конференції Путін з Тимошенко ржали на телекамери, що Саакашвілі з Ющенком сходілі к Меморіалу Голодомору).

Розумію, що зараз питання Голодомору не на часі. Не до цього. Є більш нагальні проблеми: оборона України, сепаратизм, Крим тощо.
Але питання не стільки в Розділі про Голодомор. Питання в тому: якщо люди, які прийшли до влади першим ділом прибирають Розділ про Голодомор, чи будуть вони захищати країну від окупації і приймати рішення на користь незалежності та соборності України?

Якщо в найближчі дні чи навіть в найближчі часи не повернуть Розділ про Голодомор на сайті Президента - це слугуватиме морально-політичним вироком не лише в.о. Турчинову та Пашинському, але й всьому українському суспільству.

P.S. Як тільки було обрано Януковича в 2010 році - одразу Розділ про Голодомор прибрали з сайту Президента. Але через кілька тижнів знову повернули. Так що з весни 2010 року на сайті президента Розділ присвячений трагедії Голодомору був присутній.

Р.С. по цьому посиланню френда
yes1111 наче є розділ про Голодомор(чи з"явився?)http://www.president.gov.ua/content/golodomor_75.html

Profile

lena_ua_mk: (Default)
lena_ua_mk

June 2014

S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 2021
22232425262728
2930     

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 10:33 pm
Powered by Dreamwidth Studios