Oct. 30th, 2010

lena_ua_mk: (Default)

Согласно данным последних соцопросов, провластную Партию регионов готовы поддержать около 30% сограждан. При этом в западных областях за “регионалов” проголосуют 10% избирателей, в восточном и южном – почти 50%.

За партию Тимошенко готовы проголосовать чуть более 8% украинцев. В восточном регионе ее поддержка чуть больше 1%, зато на Западе – более 14%.

Выборы с разным настроением

Для Юлии Тимошенко суббота станет в буквальном смысле днем тишины – у нее подозревают ангину. А вот президент Виктор Янукович призвал губернаторов обеспечить для людей праздничное настроение в день голосования.

Янукович пояснил, что там, где есть возможность, нужно организовать питание, “чтобы люди видели, что власть думает про них”.

“Это – не способ давления на людей, а наша обязанность создать условия и для членов комиссий, и для тех, кто не успел дома вовремя выпить чаю”, – заявил президент.

А праздник у украинцев будет долгим – избирательные участки 31 октября откроются в 8.00 и закроются в 22.00 (9.00 и 23.00 мск соответственно). После чего начнется напряженный подсчет голосов.


lena_ua_mk: (Default)
Кстати,Путин,по приезду в Россию резонно заметил:"Мы же им сделали скидку на газ,как они просили,чего ж они населению так цену повысили?".....Вообщем всё делаем,чтоб ребятам из ПР рейтинг  поддержать,а они за спиной подлости совершают-наши усилия на нет сводят:))
lena_ua_mk: (Default)
У Львові на Личаківському кладовищі 30 жовтня перепоховали Л. Ребета і Д. Ребет.


Цієї суботи прах подружжя Ребетів перевезуть із Німеччини та перепоховають у Львові. Один із провідників ОУН Лев Ребет та його дружина Дарія упокояться на центральному львівському цвинтарі — Личаківському, — поруч із президентом Західно–Української Народної Республіки Євгеном Петрушевичем, засновником «Пласту» Олександром Тисовським та легендарним військовим міністром ЗУНР, полковником УГА Дмитром Вітовським, організатором Листопадового чину 1918 року, під час якого українці перебрали політичну владу у Львові. Організацією перепоховання займався орг­комітет, створений у Львівській міській раді, очолюваний гуманітарним заступником мера Василем Косівим.

Членом ОУН та УВО Лев Ребет став 1929 року і в передвоєнний період був активістом її розбудови та близьким соратником Степана Бандери. Після проголошення 30 червня 1941 року Акта про відновлення незалежності України став заступником фактичного голови її уряду Ярослава Стецька, а після арешту того нацистами — перебрав обов’язки голови. У вересні 1941–го Ребета заарештували гестапівці й допровадили до краківської тюрми, а згодом і до концтабору «Аушвіц» (у місті Освенцім). Після звільнення з концтабору українського націоналіста єврейського походження обрали головним суддею закордонних частин ОУН.

Через ідеологічні та політичні розходження Ребет відійшов від Бандери, присвятивши себе науковій та публіцистичній роботі. У 1949 році захистив докторську дисертацію на тему «Держава і нація», а в 1954–му став професором Українського вільного університету у Мюнхені. Паралельно намагався перебудувати засади українського національного руху, відкинувши радикальні гасла. Унаслідок численних партійних конфліктів Лев Ребет разом зі своїм соратником і однодумцем Зиновієм Матлою створили нові керівні органи Закордонних частин ОУН. З огляду на наявність двох провідників прихильників цього крила ОУН назвали «двійкарями».

12 жовтня 1957–го в Мюнхені Лева Ребета вбив той самий агент КДБ, який через два роки вб’є і Степана Бандеру, — галичанин Богдан Сташинський. Поховали очільника «двійкарів» на Мюнхенському цвинтарі Вальдфрідгоф.

Взято у http://nazavzhdy.livejournal.com/85678.html
Лева та Дарію Ребетів перепоховають у Львові.

Profile

lena_ua_mk: (Default)
lena_ua_mk

June 2014

S M T W T F S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 2021
22232425262728
2930     

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated May. 26th, 2025 12:11 am
Powered by Dreamwidth Studios